Aankomend weekend vinden er weer mooie jubileum activiteiten plaats. Dit weekend staat in het teken van de Reünie. Iedereen is van harte welkom, zowel zaterdag vanaf 15.30 uur als zondag (vanaf 10.15 uur).
Zaterdagmiddag start om 16.00 “The Battle”. De wedstrijd tussen de teams van Jan Warmelink en René Stoelhorst. De fanfare zorgt voor de muzikale omlijsting. Zij hebben diverse nummers ingestudeerd.
Na de wedstrijd wordt de reünie tentoonstelling geopend. In de kleedkamers, tent en in de kantine worden foto’s en video’s vertoond van de afgelopen 75 jaar. Maar natuurlijk is er vooral heel veel tijd om samen terug te blikken op 75 jaar Sportclub Markelo en gezellig bij te praten met (oude) bekenden. Uiteraard onder het genot van een hapje en een drankje. Gezien de reacties van binnen en buiten Markelo mogen we rekenen op een grote opkomst van huidige leden en oud-leden van Sportclub Markelo.
Voor de liefhebbers wordt er in de kantine de Champions Leaugue finale Barcelona – Manchester United vertoond op groot scherm. Deze wedstrijd begint om 20:45 uur.


Ook a.s. zondag is er van alles te beleven. Om 11.00 uur beginnen we met het reunie-toernooi waaraan ruim 20 teams van 7 personen deelnemen.
Om 13.30 uur vindt de speciale editie van de penaltybokaal plaats. Daarna begint om 14.00 uur het jubileumschieten met als inzet de jubileumkoning en jubileumkoningin van SC Markelo.
Verder is er ook aan de allerkleinsten gedacht met een springkussen en een clown.
De middag eindigt met de trekking van de jubileumloterij.
A.s. zaterdag en zondag is er dus van alles te beleven op de voetbalaccommodatie van Sportclub Markelo.
We hopen jullie allemaal te zien!








