Markelo A2 heeft voor het eerst in de voorjaarscompetitie een punt weten te pakken. Aan de Endemansdijk was het A2 van Wilco Greven, Erik Elkink en Ruud Wantia gedreven om minimaal een punt te pakken tegen het één plek hoger staande Losser.
In de eerste helft was het krachtsverschil tussen beide ploegen nagenoeg nihil. Beide ploegen kregen een aantal kansen. Toch kwamen de gasten op voorsprong toen slecht verdedigen van de zwartwitten meteen werd afgestraft. Markelo liet zich echter niet op de kop zitten en ging direct op zoek naar de gelijkmaker. Die hing ook in de lucht, maar goede kansen van Simons en Huisken werden niet benut. In de tegenaanval wist Losser wel tot scoren te komen. Keeper Bussink kon in eerste instantie nog redden, maar in de rebound was ook hij kansloos: 0-2. Bussink raakte bij deze actie gebleseerd en moest vervangen worden. ‘Good old Dikkeboer’ was zijn vervanger. Hierdoor ging René Fordman voorin spelen. Markelo werd gevaarlijker en gevaarlijker, maar wist voor rust niet tot scoren te komen.
Na de rust was het Simons die de aansluitingstreffer aantekende na goed voorbereidend werk van Aman. In die tweede helft moest laatste man Coenen de strijd geblesseerd opgeven. De zoveelste tegenvaller van deze middag voor Markelo A2, maar de zwartwitten lieten zich niet kennen. In de slotfase van de wedstrijd was het opnieuw Simons die de eindstand bepaalde op 2-2.
Een mooi punt voor Markelo A2. De ploeg kent veel blessuregevallen dit seizoen en als je het dan zo oppakt dan doe je het gewoon goed. De inzet van de spelers was tomeloos en dus gaat men met een goed gevoel op naar de volgende wedstrijd.





