Afgelopen weekend stond er voor Markelo A2 de wedstrijd tegen Reunie op het programma. Om 13.15 uur vertrokken de spelers en begeleiding naar Borculo. De wedstrijd werd nog een klein kwartier vertraagd door een wedstrijd die op hetzelfde veld gespeeld werd als waar Markelo tegen Reunie moest voetballen. Met een sippe Gerjan Vruwink op de bank begonnen de spelers aan de wedstrijd,
In de eerste minuut kreeg Markelo al bijna een tegentreffer om de oren, doordat Robert Bussink de bal uitschoot, daarna op zijn rug viel waarna een speler van Reunie net over het doel schoot. Het leek even of Robert Bussink geblesseerd was, maar dat viel gelukkig voor Markelo mee. Robert kon de wedstrijd vervolgen.
Na ruim 5 minuten spelen was er de goal al aan Markelo’se kant. Mart Reilink schoot de bal netjes achter de keeper van de thuisploeg: 0-1 voor Markelo.
Kort daarna was het Reunie dat door een fout van de verdediging de 1-1 op het scorebord zette. Tien minuten later was het weer Mart Reilink die gevaarlijk kon worden voor de goal van de thuisploeg, maar Mart werd door de keeper geraakt en ging geblesseerd van het veld af, waarna toch good old Gerjan Vruwink in het veld mocht komen. Na ongeveer een kwartier spelen was er dan toch een gelukstreffer van Rick Coenen die de bal tegen zijn schoen aangeschoten kreeg via een Reunie speler in het 16 meter gebied, de keeper miste de bal en de lucky 1-2 was voor Markelo. Het ging hierna gelijk op in de eerste helft waardoor er aan beide kanten geregeld een kans was, maar Markelo ging toch rusten met een fijne 2-1 voorsprong.
Na de rust ging het allemaal wat harder, Wiljan Oosterkamp gaf een goeie pass op Rick waardoor Rick één op één kwam met de keeper, maar de keeper ging niet voor de bal, maar voor de speler van Markelo. Markelo kreeg dus een penalty die op het randje in werd geschoten door Bob Huisken. Daarna was het balbezit voor Markelo, en kwam ook de 4-1 er voor Markelo, door een mooie goal van Michiel Simons. Na ongeveer een half uur spelen moest Markelo verder met 10 man omdat Rick Coenen voor de 2e keer natrapte en de scheidsrechter het zat was. Vlak daarna werd het 2-4, maar door de goeie verdediging bleef de schade beperkt.
2-4 werd hierdoor ook de einduitslag. Goed voetbal voor het grootste gedeelte van de wedstrijd alleen op het eind was het een beetje rommelig aan de kant van Markelo. Al met al een verdiende overwinning en mooi de drie punten mee naar Markelo.
Volgende week komen de Bon Boys op bezoek in Markelo, om 14.30 uur zal men dan aftrappen.





