Op zondag 29 mei organiseert Sportclub Markelo het Reunietoernooi 7 tegen 7. Samen met je oud-teamgenoten van weleer kun je op deze dag nog eenmaal samen de groene grasmat betreden. Op deze dag zijn ook tal van andere activiteiten gepland. Inmiddels hebben al 17 teams zich aangemeld. Wil jij ook met een team meedoen? Opgeven kan nog tot vrijdag 20 mei op info@sportclubmarkelo.nl .Â
Naast het Reunietoernooi zijn er op zondag 29 mei overigens nog tal van andere activiteiten. Het is dan ook meer dan de moeite waard om na de officiële Reunie van zaterdag 28 mei, op 29 mei ook een bezoekje te brengen aan de Endemansdijk.
Reunietoernoo 7 tegen 7
Het “weerzien”-toernooi belooft een gezellig en sportief toernooi te worden. Er wordt 7 tegen 7 gespeeld (6 veldspelers + 1 keeper) op een half veld. Het toernooi begint om 11.00 uur met poulewedstrijden die worden opgevolgd met de knock-outfase. Ook is er een prijs voor het elftal met de meest originele shirts tijdens het toernooi.
Penaltybokaal Reünie
Direct na de finale van het Reunietoernooi 7×7 gaan de winnaars van de Penaltybokaal van de afgelopen jaren strijden om de beste penaltyschutter van Sportclub Markelo.
Activiteiten voor kinderen
Naast het toernooi en de penaltybokaal zijn er tal van activiteiten voor de kinderen, maar ook voor volwassenen. Deze tweede dag van het Reuniweekend wordt dus een echt dagje uit voor het gezin.
Grote Jubileumverloting
Op deze dag zal ook de trekking van de grote Sportclub Markelo verloting plaatsvinden. Dit zal plaatsvinden rond de klok van 16.00 uur.
Kom dus allen op zaterdag 28 en zondag 29 mei naar de Endemansdijk en
beleef de Reünie samen met andere leden en oud-leden.





